Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tuning wnętrza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tuning wnętrza

    Szukanie nie gryzie , temat był poruszany na forum. W mojej "byłej" sam montowałem podłokietnik z alledrogo.
    Forum - Octavia Club Polska

    Polecam taki: Link

  • #2
    Tuning wnętrza

    Witam..
    Jestem od paru dni posiadaczem skody Octavii I 1.9 TDi 2002r.
    Za niedlugo ją pokaże ale już myśle o zmianach

    Dlatego pisze tutaj do was o to byście dali jakieś fotki ladnie zrobionych wnętrz w Octavii
    Pozdraiwam serdecznie

    Komentarz


    • #3
      donki10, Pokaż fotki Twojego wnętrza.
      Pozdro
      Nieoznakowana Octavia :twisted:
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=41691

      Komentarz


      • #4
        Kurcze aktualnie nie mam sprawnego aparatu :/
        No ale wnętrze jest takie same (identyczne) jak w tej octavii którą znalazlem na allegro teraz :
        Link
        Pozdro

        Komentarz


        • #5
          No to wnętrze już w serii masz całkiem fajne,. Myślę, że wystarczy obszyć kierownicę skórą, założyć jakieś nakładki na pedały, może okleina na środkowy panel i będzie dobrze. Ewentualnie poluj na wnętrze z RS-a ImageShack - dsc05385v.jpg albo L&K Ostrzeżenie o przekierowaniu
          Octavia RS 1.8 T

          Komentarz


          • #6
            donki10, kierownica z RS'a, fotele z Leona Fr, Cupry lub Golfa GTI, fotele i boczki obszyć jakąś fajną skórką i alcantarą;
            plastiki na desce okleić folią carbonopodobną lub poddać hydrografice

            :diabelski_usmiech


            część tych pomysłów została zrealizowana w mojej O I: Forum - Octavia Club Polska

            inne dopiero w O2: Forum - Octavia Club Polska

            :diabelski_usmiech
            With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

            Komentarz


            • #7
              + flokowanie deski, słupków i podsufitka na czarno

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez hotrain
                flokowanie deski, słupków i podsufitka na czarno
                slupki i podsufitka z RS'a ;P
                With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Nexus6
                  fotele z Leona Fr, Cupry lub Golfa GTI,
                  Nie jestem pewien czy pasują, ale na allegro widziałem wczoraj, albo dziś siedzenie z Audi TT (nie pamiętam z którego rocznika), z czarnej skóry, nieco bardziej kubełkowate od tych z Leona. Cena 600zł.
                  W Polsce nie ma kryzysu.
                  Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                  Komentarz


                  • #10
                    Udesky, pasują p&p, oczywiście odpowiednie roczniki.

                    Komentarz


                    • #11
                      To nie na allegro widziałem tylko na sr.pl
                      Są to tylko przednie, ale warto się zainteresować moim zdaniem:
                      IPS Driver Error
                      W Polsce nie ma kryzysu.
                      Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Polska77
                        albo L&K
                        Te wnętrze już widzialem i mi sie najbardziej podoba lecz na pewno zmiana na takie to bardzo ale to bardzo duży koszt ;/
                        Czy wogóle gdzieś da sie dostać takie wnetrze ??
                        Bo myślalem też żeby dac tapicerowi żeby tak obszyl tylko czy dal by rade ?? I jaki ew. koszt ?
                        I czy jak obszywać to wszystko to co jest na jasno czy np. obszyć tylko cześci materialowe (fotele , podlokietnik) a reszte jakos pomalować ?? (nie znam sie na tym kompletnie)
                        Pozdrawiam

                        Komentarz


                        • #13
                          da się dostać np wyjęte z anglika L&K lub wnętrze od RS'a a co do obszycia to zbyt duży koszt i gra nie warta świeczki , lepiej by ci chyba było sprzedać zmienić auto na ori L&K

                          Komentarz


                          • #14
                            dokładnie jak pisze RALF, podjechalem kiedys do tapicera to zaspiewal mi za obszycie 2300 z jego materialem welur, jeszcze mowil ze nie wszystkie boczki obszywaja, a skora zaczyna sie od ok 3400. Takze lepiej zlapac jakis ladny zestaw i przeszczepic do oci

                            филип
                            Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                            Komentarz


                            • #15
                              Ok .. będe coś próbować szukać. Mam czas ....
                              Ale byc może zostawie tak jak jest teraz tylko dodam jakieś elementy "upiększające" np. okleine na środkowy panel , galke zmiany biegów , ramke zegarów czy nakladki na pedaly
                              Macie jeszcze jakieś fajne propozycje ??
                              Zbyt bardzo nie chce obszywac kierownicy :P (sam nie wiem dlaczego)

                              Komentarz


                              • #16
                                Ja nie jestem zwolennikiem oklejania kokpitu, nakładek na pedały itp, ale co kto lubi. Kwestia gustu. Zamontuj jakieś radio 2 DIN będziesz bardziej zadowolony
                                Koniki są po to by je karmić

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez Udesky
                                  część tych pomysłów została zrealizowana w mojej O I
                                  obejrzałem sobie tą twoją furkę i fajne fotele z golfa IV gti,ja na takie polowałem ale ktoś mnie ubiegł :cry: trudno,kierownica z rs-a pasowała bez problemu?,jak założyłeś ramki na zegarach?
                                  MOCY PRZYBYWAJ

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez owen
                                    Udesky napisał/a:
                                    część tych pomysłów została zrealizowana w mojej O I
                                    obejrzałem sobie tą twoją furkę i fajne fotele z golfa IV gti,ja na takie polowałem ale ktoś mnie ubiegł :cry: trudno,kierownica z rs-a pasowała bez problemu?,jak założyłeś ramki na zegarach?
                                    Ramki miałem ori, ale z ich montażem podobno nie ma większych problemów. Co do foteli to są to fotele z Leona TS, na allegro komplecik pewnie da się wyrwać za ok 400zł.
                                    Kierownicy z RSa nie mam. Ale z tego co mi wiadomo pasuję bez problemu, również z O2.
                                    W Polsce nie ma kryzysu.
                                    Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      a czy to nie była bryka kolegi :lol: Nexus6
                                      MOCY PRZYBYWAJ

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        owen, troszkę namieszałeś :wink:
                                        Zamieszczone przez owen
                                        a czy to nie była bryka kolegi Nexus6
                                        zgadza się

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Sorki że tak dlugo nie pisalem ale mialem ważne sprawy ..
                                          Powoli za niedlugo zaczne upiększać moją octavke ale mam do was jeszcze jedno pytanie :
                                          Znacie może jakieś fajne modyfikacje wnętrza takie że np. coś od innego auta ??
                                          Ja znalazlem tylko uchwyt na napoje od VW Lupo i bede to montować (przypadlo mi do gustu)
                                          Ale jeśli wiecie moze co by jeszcze szlo zrobić to czekam na jakies propozycje
                                          Pozdrawiam serdecznie

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            1)Podgrzewane fotele
                                            2)Montaż cb - tak żeby wszystko pochować, zero kabli , nic nie ma na wierzchu
                                            3) Subwoofer w boczku w bagażniku
                                            4)Zmiana podświetlenia wnętrza + zmiana podświetlenia bagażnika
                                            Koniki są po to by je karmić

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez hotrain
                                              + flokowanie deski, słupków i podsufitka na czarno
                                              Jak to wygląda?Tzn czarna podsufitka,ma może ktoś zdjęcie?
                                              Respect All,Fear No One!

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                fan, czarne wnetrze lacznie z podsufitówka maja audi a6 wersji s-line, wyglada to bosko. Tylko że flokowanie troche drogo wychodzi i nie wiem jak z trwaloscia tego

                                                филип
                                                Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  ahmed799, flokowanie jest trwałe. fan, OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle oraz części samochodowe. Ogłoszenia motoryzacyjne.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X